Φωτιαδης  Αντ.
Μπουλουμη
Πολύ καλή διαιτησία

Νίκη με 0-1 για τον Αχιλλέα Νεοκαισαρειας.
Δεν δικαιολόγησε Ο Αχιλλέας Νεοκαισάρειας  τον χαρακτηρισμό του ως φαβορί στη συγκεκριμένη αναμέτρηση . Χρειάστηκε μία στημένη φάση για να μπορέσει να πετύχει το μοναδικό γκολ της αναμέτρησης.
Η ομάδα τού  Νέου Παμβριακου είχε τις ευκαιρίες της στην αρχή του πρώτου ημιχρόνου και στο τέλος του δεύτερου τις οποίες όμως δεν κατάφεραν να αξιοποίηση.
Πάρα πολύ καλή η φιλοξενία της γηπεδούχου προς τον φιλοξενούμενο.

Α Ημ
12ο λεπτό πρώτη ευκαιρία γιά την γηπεδούχο ομάδα  δυνατό σουτ από τον Δαλακα  μπλοκάρει ο Σαρρής
25ο λεπτό Ευκαιρία για τον Αχιλλέα με τον Ανδρονικίδη  δεν θα μπορέσει να πλασάρει τον Κατσάρα
35ο λεπτό δυνατό σουτ έξω από τη μεγάλη περιοχή τού   Καλαμπάκα  στα χέρια του Κατσάρα
38ο λεπτό δυνατό σουτ του Οικονόμου περνάει λίγο άουτ
 42 λεπτό φάουλ έξω από την μεγάλη περιοχή εκτέλεση  από τον Αποστολίδη και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα ανοίγοντας το  σκορ  0-1
Β Ημ.
60ο λεπτό σουτ Αποστολόπουλος ο και διώχνει ο Σαρρής και ολοκλήρωσε την αποκρούσει ο Κολαξίδης.
75ο λεπτό φάουλ εκτελεί ο Καλαμπάκας κεφάλια  Αποστολίδης στο δεύτερο δοκάρι  προβολή του Πιατιδη  μπλοκάρει ο Κατσάρας.
77ο λεπτό Στραβογιάννης σέντρα στον Σιασιοπουλο που δεν προλαβαίνει να πλασάρει.
85ο λεπτό πολύ ωραία διείσδυση του Καραμελιά αλλά Ο Σαρρής διώχνει σε κόρνερ.
90ο λεπτό μοναδική ευκαιρία για τον νεοεισελθόντα Μπαγγεα που πλασάρει και μπλοκάρει σωτήρια ο Κατσάρας